Karşılaştırma APC APCRBC158 Yedek UPS Akü Kartuşu, 12V, 9.4Ah, Kurşun-Asit, Siyah İle Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Akü
Akü teknolojisi Kurşun asit -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9.4 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Özellikler
Özellikler
Sertifikasyon UL, VDE, CSA, RoHS, REACH -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,6 -
Genişlik 203 -
Yükseklik 152 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 76 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 275 -
Paket yüksekliği 234 -
Paket derinliği 146 -
Paket ağırlığı 5,84 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85079080 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 8 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E2K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 24,6 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 29 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC158 Yedek UPS Akü Kartuşu, 12V, 9.4Ah, Kurşun-Asit, Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy