Karşılaştırma CyberPower RB12170X4 Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V UPS Akü Paketi - 4 Adet İle Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gri -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 4 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 24,5 -
Genişlik 127 -
Yükseklik 152,4 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 355,6 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 254 -
Paket yüksekliği 304,8 -
Paket derinliği 508 -
Paket ağırlığı 25854,7 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 8 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E2K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 24,6 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 29 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB12170X4 Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V UPS Akü Paketi - 4 Adet
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy