Karşılaştırma APC APCRBC161 OEM UPS Yedek Pil - 24V, 9Ah, Kurşun-Asit İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Akü
Akü teknolojisi Kurşun asit -
Akü voltajı 24 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Paket başına miktar 1 adet -
Özellikler
Özellikler
Sertifikasyon RoHS, REACH -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,13 -
Genişlik 302 -
Yükseklik 66 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 109 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 417 -
Paket yüksekliği 180 -
Paket derinliği 185 -
Paket ağırlığı 5,58 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85079080 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 18.14 -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V