Karşılaştırma APC SYBTU2-PLP UPS Yedek Akü - 9 Ah, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah, Metalik -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Uyumluluk sertifikaları CE -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk Symmetra PX 100 -
Sertifikasyon UL 1778 -
İhracat Kontrol Sınıflandırma Numarası (ECCN) EAR99 -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 25,2 -
Genişlik 107 -
Yükseklik 159 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 700 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 180 -
Paket yüksekliği 135 -
Paket derinliği 830 -
Paket ağırlığı 26,5 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 1015 m -
Çalışmama rakımı 0 - 4572 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 8507.60 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC SYBTU2-PLP UPS Yedek Akü - 9 Ah, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy