Karşılaştırma APC SYBTU2-PLP UPS Yedek Akü - 9 Ah, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah, Metalik -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Uyumluluk sertifikaları CE -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk Symmetra PX 100 -
Sertifikasyon UL 1778 -
İhracat Kontrol Sınıflandırma Numarası (ECCN) EAR99 -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 25,2 -
Genişlik 107 -
Yükseklik 159 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 700 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 180 -
Paket yüksekliği 135 -
Paket derinliği 830 -
Paket ağırlığı 26,5 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 1015 m -
Çalışmama rakımı 0 - 4572 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 8507.60 -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V