Karşılaştırma APC Smart-UPS Ultra On-Line Lityum İyon XBP 180V 2U Raf/Kule Pil Modülü, Gümüş, 180V İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gümüş -
Akü
Akü
Akü voltajı 180 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 32.4 -
Genişlik 432 -
Yükseklik 86 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 724 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 585 -
Paket yüksekliği 392 -
Paket derinliği 984 -
Paket ağırlığı 42 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 3048 m -
Çalışmama rakımı 0 - 15240 m -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V