Karşılaştırma CyberPower RB1280X2D Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 8Ah UPS Yedek Pil (2 adet) İle Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 8 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 2 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5.47 -
Genişlik 202.1 -
Yükseklik 63,5 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 150.9 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 304.8 -
Paket yüksekliği 93 -
Paket derinliği 250 -
Paket ağırlığı 6.08 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 8 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E2K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 24,6 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 29 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1280X2D Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 8Ah UPS Yedek Pil (2 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R48VB Harici Pil Modülü 48V Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy