Karşılaştırma CyberPower RB1280X2B Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 8Ah UPS Yedek Batarya (2'li Paket) İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 8 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk CP1500PFCLCD -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 4,98 -
Genişlik 202,2 -
Yükseklik 63,5 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 250,9 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 304.8 -
Paket yüksekliği 93 -
Paket derinliği 250 -
Paket ağırlığı 5,59 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1280X2B Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 8Ah UPS Yedek Batarya (2'li Paket)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy