Karşılaştırma CyberPower RB1270X4C Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü Paketi (4 adet) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gümüş -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR1500PFCRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 10.8 -
Genişlik 209.3 -
Yükseklik 327.2 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 66 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 365 -
Paket yüksekliği 164.8 -
Paket derinliği 479.8 -
Paket ağırlığı 11.8 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V