Karşılaştırma CyberPower RB1270X4E 12V 7Ah Kapalı Kurşun-Asit VRLA UPS Akü - 4'lü Paket İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gümüş -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk CPS1500AVR -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 12 -
Genişlik 209.3 -
Yükseklik 66 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 327.1 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 365 -
Paket yüksekliği 164.8 -
Paket derinliği 479.8 -
Paket ağırlığı 12.9 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1270X4E 12V 7Ah Kapalı Kurşun-Asit VRLA UPS Akü - 4'lü Paket
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy