Karşılaştırma CyberPower RB1270X2A Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Akü (2'li Paket) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk CP1350PFCLCD -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 3,69 -
Genişlik 179,8 -
Yükseklik 105,9 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 69,9 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 201,9 -
Paket yüksekliği 98 -
Paket derinliği 285 -
Paket ağırlığı 4,27 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V