Karşılaştırma APC APCRBC141 UPS Yedek Pil Kartuşu - 360 VAh, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA), Siyah İle Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 360 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Güç
Güç
Akkor şarjı 5 yıl -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Sertifikasyon ULAŞIN -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 11,7 -
Genişlik 210 -
Yükseklik 76 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 400 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 343 -
Paket yüksekliği 203 -
Paket derinliği 521 -
Paket ağırlığı 13,15 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 3000 m -
Çalışmama rakımı 0 - 15000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 15,1 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 17 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC141 UPS Yedek Pil Kartuşu - 360 VAh, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA), Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy