Karşılaştırma CyberPower RB1290X6B Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) 12V 9Ah UPS Akü Paketi (6 adet) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 6 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk CyberPower BP72V60ART2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 15.4 -
Genişlik 208.3 -
Yükseklik 66 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 482.6 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 304.8 -
Paket yüksekliği 177.8 -
Paket derinliği 615 -
Paket ağırlığı 18.1 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V