Karşılaştırma CyberPower BP48VP2U03 VRLA UPS Akü Modülü - 12V, 6Ah, 16 Hücre, Siyah, 41.1kg İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 6 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 16 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Pil yeniden şarj süresi 6 -
Menşe ülke Çin -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 41.1 -
Genişlik 433 -
Yükseklik 86.5 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 630 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 575 -
Paket yüksekliği 275 -
Paket derinliği 765 -
Paket ağırlığı 48.2 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 8504909000 -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V