Karşılaştırma CyberPower RB1290X2C 12V 9Ah VRLA UPS Akü Paketi (2 Adet) İle Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR1000PFCRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 4,99 -
Genişlik 208 -
Yükseklik 66 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 175 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 254 -
Paket yüksekliği 82,5 -
Paket derinliği 304,8 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 12 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E3K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 36 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 610 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 110 cm
Palet brüt genişliği - 76 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,1 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 746 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 38 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1290X2C 12V 9Ah VRLA UPS Akü Paketi (2 Adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy