Karşılaştırma CyberPower RB1290X4H 12V 9Ah VRLA UPS Akü (4 adet) İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR2200PFCRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 11 -
Genişlik 206 -
Yükseklik 66 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 305 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 368.3 -
Paket yüksekliği 152.4 -
Paket derinliği 476.2 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1290X4H 12V 9Ah VRLA UPS Akü (4 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy