Karşılaştırma APC APCRBC118 Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) Akü Değiştirme Kartuşu, 600 VAh İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 600 -
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Güç
Güç
Akkor şarjı 5 yıl -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 22,3 -
Genişlik 203 -
Yükseklik 76 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 584 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 393 -
Paket yüksekliği 228 -
Paket derinliği 761 -
Paket ağırlığı 25,2 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 3000 m -
Çalışmama rakımı 0 - 15000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 81,75 -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V