Karşılaştırma APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Batarya Paketi - Siyah, Kurşun Asit, 96V, 1010 VA-h İle Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Akü
Akü teknolojisi Kurşun asit -
Akü voltajı 96 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 1010 -
Güç
Güç
Akkor şarjı 5 yıl -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Uyumluluk APC Smart-UPS -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 40,6 -
Genişlik 432 -
Yükseklik 85 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 594 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 831 -
Paket yüksekliği 239 -
Paket derinliği 599 -
Paket ağırlığı 44,5 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 3048 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 203,76 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 15,1 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 17 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Batarya Paketi - Siyah, Kurşun Asit, 96V, 1010 VA-h
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy