Karşılaştırma APC Smart-UPS SRT Batarya Paketi 96V Kurşun Asit 3kVA Uzatılmış Çalışma Süresi İçin İle Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Akü
Akü teknolojisi Kurşun asit -
Akü voltajı 96 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 40,6 -
Genişlik 85 -
Yükseklik 432 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 594 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 599 -
Paket yüksekliği 239 -
Paket derinliği 831 -
Paket ağırlığı 44,5 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışmama rakımı 0 - 15000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 203,76 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 84 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - ZEUS51E6K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 47,2 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 130,5 mm
Derinlik - 680 mm
Palet brüt uzunluğu - 57,5 cm
Palet brüt genişliği - 89 cm
Palet brüt yüksekliği - 194,1 cm
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 867 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 551 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 274 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 50 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC Smart-UPS SRT Batarya Paketi 96V Kurşun Asit 3kVA Uzatılmış Çalışma Süresi İçin
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy