Karşılaştırma APC Smart-UPS SRT Batarya Paketi 96V Kurşun Asit 3kVA Uzatılmış Çalışma Süresi İçin İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Akü
Akü teknolojisi Kurşun asit -
Akü voltajı 96 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 40,6 -
Genişlik 85 -
Yükseklik 432 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 594 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 599 -
Paket yüksekliği 239 -
Paket derinliği 831 -
Paket ağırlığı 44,5 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışmama rakımı 0 - 15000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 203,76 -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V