Karşılaştırma Unknown Brand MBXLDAD-BA036 Lityum UPS Bataryası - 6V 1.3Ah 7.8Wh İle Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Akü
Akü teknolojisi Lityum -
Akü voltajı 6 -
Pil hücre sayısı 1 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7.8 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 400 -
Genişlik 24 -
Yükseklik 97 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 22 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 24 -
Paket yüksekliği 97 -
Paket derinliği 52 -
Paket ağırlığı 500 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet başına ürün sayısı 1 adet -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 84 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - ZEUS51E6K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 47,2 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 130,5 mm
Derinlik - 680 mm
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 57,5 cm
Palet brüt genişliği - 89 cm
Palet brüt yüksekliği - 194,1 cm
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 867 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 551 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 274 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 50 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Unknown Brand MBXLDAD-BA036 Lityum UPS Bataryası - 6V 1.3Ah 7.8Wh
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy