Karşılaştırma Unknown Brand MBXLDAD-BA036 Lityum UPS Bataryası - 6V 1.3Ah 7.8Wh İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Akü
Akü teknolojisi Lityum -
Akü voltajı 6 -
Pil hücre sayısı 1 -
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Akü kapasitesi 7.8 -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 1 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 400 -
Genişlik 24 -
Yükseklik 97 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 22 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket genişliği 24 -
Paket yüksekliği 97 -
Paket derinliği 52 -
Paket ağırlığı 500 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet başına ürün sayısı 1 adet -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V