Karşılaştırma APC RBC33 OEM Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) Akü Yedek Kartuşu İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5.33 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Boyutlar (GxDxY) 149 x 64 x 197 mm -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Saklama sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Saklama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma rakımı 0 - 3000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 19.2 -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V