Karşılaştırma Unknown Brand RBC35 OEM Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) Akü Yedek Kartuşu - Siyah, 1kg İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 1 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Boyutlar (GxDxY) 67,1 x 134,1 x 66 mm -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 5,44 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Özellikler
Özellikler
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Çalışma bağıl nemi (H-H) - 0 - 90 %
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Unknown Brand RBC35 OEM Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) Akü Yedek Kartuşu - Siyah, 1kg
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy