| Ürün rengi | Siyah, Yeşil |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Sertifikasyon | RoHS, REACH |
|---|
| Ağırlık | 5,59 |
|---|---|
| Genişlik | 203 |
| Yükseklik | 76 |
| Derinlik | 152 |
|---|
| Paket genişliği | 275 |
|---|---|
| Paket yüksekliği | 146 |
| Paket derinliği | 234 |
| Paket ağırlığı | 5,83 |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 45 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -5 - 45 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | %5 - 90 |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | %5 - %90 |
| Çalışma irtifası | 0 - 3000 m |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 85079080 |
|---|
| GTIN/EAN | 731304346883 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler