Karşılaştırma APC RBC31 Yedek Pil Kartuşu, 11.2 kg, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) İle Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Özellik Karşılaştırması
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 11.2 -
Genişlik 165 -
Yükseklik 70 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 419 -
Boyutlar (GxDxY) 165,1 x 419,1 x 69,9 mm -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlu Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 41,33 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 12 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E3K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 36 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 610 mm
Palet brüt uzunluğu - 110 cm
Palet brüt genişliği - 76 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,1 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 746 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 38 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC RBC31 Yedek Pil Kartuşu, 11.2 kg, Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R72VB 72V Genişletilmiş Pil Modülü, Raf Tipi
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy