| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 30W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 45.7mm sürücüye sahip |
|---|---|
| Ses Hassasiyeti (dB) | 91 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 56-22700 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | IP67 (Toza ve 1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Müzik çalma/duraklatma ve çalma kontrolü için ortak düğme / Bluetooth düğmesi / Ses ayar düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses kişiselleştirme için Bang & Olufsen uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | 360 derece ses / TWS desteği / Aynı anda iki cihaza bağlanma |
|---|
| Pil Kapasitesi | 2400mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum İyon |
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2 saat |
| Enerji Tüketimi | 6.2W / Bekleme modunda 0.19W |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Metal |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kancası ve askısı var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 81 * 81 * 124 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 631 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler