| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 30W |
| Treble Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 88.9 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 88.9 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | D Sınıfı sürücü |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 92 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 55-20000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | IP67 (Toza ve 1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bluetooth düğmesi / Çağrı ve çalma kontrolü için ortak düğmeler / Mikrofon bağlama/kesme düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | Apple Hızlı Eşleştirme, Google Hızlı Eşleştirme ve Microsoft Swift Pair desteği |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses kişiselleştirme için özel uygulama |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | 360° Ses / Stereo ses için en fazla iki A1 2. Nesil hoparlörün kablosuz bağlantısı / Apple MFi, Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair onaylı |
|---|
| Pil Kapasitesi | 3000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2.5 saat |
| Enerji Tüketimi | 5W / 0.12W (bekleme modunda) |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Alüminyum |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için askısı var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 46 * 133 * 133 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 558 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!