| Kablo uzunluğu | 5 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | 3,5 mm |
|---|---|
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 | 3,5 mm |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Ağırlık | 110 g |
|---|
| Paket genişliği | 199 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 177 mm |
| Paket yüksekliği | 26 mm |
| Paket ağırlığı | 112 g |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 85189000 |
|---|
| GTIN/EAN | 5054484282884 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler