| Kablo uzunluğu | 10 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Kablo rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | 3,5 mm |
|---|---|
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 | 3,5 mm |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör kontak kaplaması | Altın |
|---|
| Ağırlık | 90 g |
|---|
| Paket genişliği | 269 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 156 mm |
| Paket yüksekliği | 42 mm |
| Paket ağırlığı | 190 g |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 85189000 |
|---|
| GTIN/EAN | 5704327176930 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler