| Kablo uzunluğu | 10 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | XLR |
|---|---|
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 | 6,35 mm |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Kablo malzemesi | Kalaylı bakır |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Konnektör kontak kaplaması | Nikel |
|---|---|
| AWG tel ölçüsü | 22 |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|---|
| Garanti süresi | 12 yıl |
| Kablo çapı | 6 mm |
|---|
| Ağırlık | 78 g |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 600 g |
|---|
| GTIN/EAN | 5704174985792 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler