| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,83 m |
| Bağlayıcı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 | DB25 |
| Bağlayıcı cinsiyeti | Erkek/Dişi |
| Uyumluluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Ağırlık | 92 g |
|---|
| Derinlik | 1830 mm |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket genişliği | 200 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 220 mm |
| Paket yüksekliği | 10 mm |
| Paket ağırlığı | 108 g |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 84439990 |
|---|---|
| Ana (dış) kasa genişliği | 360 mm |
| Ana (dış) kasa uzunluğu | 400 mm |
| Ana (dış) kasa yüksekliği | 255 mm |
| Ana (dış) koli başına ürün sayısı | 100 adet |
| GTIN/EAN | 0065030872010 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler