| Konnektör 1 | 70 pinli |
|---|---|
| Konnektör 2 | RS-232 |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|
| Uyumlu ürünler | HP ElitePad |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,5 cm (0,59") |
| Yükseklik (inç) | 3,89 cm (1,53") |
| Genişlik (inç) | 14,9 cm (5,86") |
| Ağırlık | 27,4 g |
|---|
| Pakete dahil ürün sayısı | 1 adet |
|---|
| GTIN/EAN | 5711045599460 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler