| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 3 m |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Konnektör 1 | C19 kuplaj |
| Konnektör 2 | C20 kuplaj |
| Giriş voltajı | 230 V |
|---|---|
| Giriş akımı | 16 A |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 75 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -25 - 75 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | %20 - %80 |
| Depolama bağıl nem oranı (H-H) | %20 - %80 |
| Çalışma irtifası | 0 - 3000 m |
| Çalışmama irtifası | 0 - 15000 m |
| Genişlik | 230 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 230 mm |
| Ağırlık | 510 g |
| Derinlik | 45 mm |
|---|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 230 x 45 x 230 mm |
| Paket genişliği | 230 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 45 mm |
| Paket yüksekliği | 230 mm |
| Paket ağırlığı | 510 g |
| Uluslararası Ticaret Kodu (HS kodu) | 84733080 |
|---|---|
| Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) | 160,44 |
| Ağırlık (İngiliz) | 0,51 kg (1,12 lbs) |
|---|
| GTIN/EAN | 731304288145 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler