| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Treble Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 50.8 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Sürücü Teknik Özellikleri | Pasif radyatöre sahip |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 98 desibel (db) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | IPX7 (1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Ses ayar düğmeleri / Çalma kontrolü ve çağrı yanıtlama/sonlandırma için ortak düğme / Bas Güçlendirme etkinleştirme düğmesi / Aydınlatma ayar düğmesi / Bluetooth etkinleştirme ve PartyCast için ortak düğme |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 20 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses kişiselleştirme için özel Soundcore uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | Ses kalitesini artırmak için DSP teknolojisi / Bas kalitesini artırmak için BassUp teknolojisi / Stereo ses oluşturmak için iki veya daha fazla Anker hoparlörü bağlamak için PartyCast teknolojisi / USB portu üzerinden cep telefonu şarj edebilme |
|---|
| Pil Kapasitesi | 10000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum İyon |
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Enerji Tüketimi | 45W (15V / 3A) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 150 * 178 * 282 milimetre (mm) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!