| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 12.5W |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 25.4 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 44.4mm sürücü |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 65-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bluetooth düğmesi / Çok fonksiyonlu düğme / Ses ayarı ve çalma kontrolü için ortak düğmeler |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 20 metre (m) |
| NFC Desteği | Var |
| Ekstra Özellikler | USB bağlantı noktası üzerinden diğer cihazları şarj etme özelliği (10W) |
|---|
| Pil Kapasitesi | 8000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum İyon |
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 6 saat |
| Enerji Tüketimi | 10W (5V / 2A) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Hoparlörün altında hareket ve kaymayı önlemek için silikon pedleri var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 69 * 72 * 204 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 760 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler