| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 50-40000 hertz (hz) |
|---|---|
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | IPX7 (1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bas düğmesi / Ses ayar düğmeleri / Çok fonksiyonlu düğme / Bluetooth düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 30 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Soundcore uygulaması ile uyumlu |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Yok |
| Ekstra Özellikler | Bass güçlendirme için BassUp özelliği / CE, FCC, RoHS, KC sertifikaları |
|---|
| Pil Kapasitesi | 6700mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Enerji Tüketimi | 10W (5V / 2A) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Daha sürükleyici ses için 15 derecelik tasarım |
| Boyutlar ve Ölçüler | 79 * 81 * 257 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 1050 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler