| Ekran Teknolojisi | Araç çakmak tipi |
|---|
| Araç Şarj Aleti Tasarımı | Basit |
|---|
| Çıkış Voltajı ve Akımı Detayları | |
|---|---|
| Bir Portla Maksimum Şarj Kapasitesi | 18W hızlı şarj |
| Kablo Boyu | 1.5 metre (m) |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kablo Kapağı Malzemesi | |
| Boyutlar ve Ölçüler | 56.3 x 26 x 26 mm |
| Ürün Ağırlığı | 19.94 g |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!