| Ekran Teknolojisi | Duvara monte |
|---|
| Aynı Anda Şarj Etme Sayısı | 2 cihaz / Ünite |
|---|
| Çıkış Voltajı ve Akımı | 5V/2.1A |
|---|---|
| Çıkış Voltajı ve Akımı Detayları | |
| Bir Portla Maksimum Şarj Kapasitesi | 10.5W şarj |
| Maksimum Kombine Çıkış Gücü | İki USB Type-A bağlantı noktasının eş zamanlı kullanımıyla maksimum 10.5W güç |
| Hızlı Şarj Özelliği | Yok |
| Power Delivery Özelliği | Yok |
| Kablo Boyu | 1 metre (m) |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
| Akıllı Şarj Yönetimi Özelliği | Yok |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 27 * 42 * 84 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 36 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!