| Ekran Teknolojisi | Araç çakmak tipi |
|---|
| Araç Şarj Aleti Tasarımı | Basit |
|---|---|
| Aynı Anda Şarj Etme Sayısı | 2 cihaz / Ünite |
| Eşdeğer Ad | Anker A2310H11 |
|---|
| Çıkış Voltajı ve Akımı | 5V/2.4A |
|---|---|
| Çıkış Voltajı ve Akımı Detayları | |
| Bir Portla Maksimum Şarj Kapasitesi | 12W şarj |
| Maksimum Kombine Çıkış Gücü | İki USB Type-A bağlantı noktasının aynı anda kullanımıyla maksimum 24W güç |
| Hızlı Şarj Özelliği | Yok |
| Power Delivery Özelliği | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
| Akıllı Şarj Yönetimi Özelliği | Yok |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 28 * 28 * 65 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 27 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!