Karşılaştırma Amd Ryzen 7 1700X İle Raidmax RX-550XTB 550W güç
Özellik Karşılaştırması
Genel özellikler
Genel özellikler
İşlemci serisi -
Model -
Mikro mimari türü -
Soket türü -
Litografi türü 14nm -
İşlem gücü
İşlem gücü
Yonga boyutu (veya Die) 213 mm² -
İşlemcideki transistor sayısı 4800 milyon -
İşlemci mimarisi 64 bit -
İşlemci iş parçacığı sayısı -
İşlemci temel frekansı 3.4 gigahertz (ghz) -
İşlemci hız aşırtma frekansı 3.8 gigahertz (ghz) -
L1 önbellek boyutu -
L2 önbellek kapasitesi -
L3 Cache Boyutu -
Güç Tüketimi -
Grafik İşlemcisi (GPU)
Grafik İşlemcisi (GPU)
Entegre grafik birimi türü Entegre grafik birimi yok -
Diğer özellikler veya yetenekler
Desteklenen bellek türü -
Maksimum Desteklenen Bellek Kapasitesi -
PCIe hatları sayısı -
Maksimum izin verilen çalışma sıcaklığı 95 santigrat derece -
Lansman fiyatı 399 dolar () -
Cihaz Tasarımı ve Boyutları -
Ana özellikler
Ana özellikler
Çıktı Gücü -
Modüler Yapı - Modüler Olmayan
Güç Faktörü Düzeltme (PFC) - Hayır
Bağlantılar
Bağlantılar
Giriş Voltajı -
Giriş Akımı - 4 ila 8 Amper
Anakart Bağlantısı - 1 x 24-pin (20+4)
SATA Bağlantı Sayısı - 4 adet
Molex Bağlantı Sayısı - 2 x 4-pin
12V Çıkış Gücü -
5V ve 3.3V Çıkış Gücü -
12V Çıkış Akımı - 38 amper (a)
5V Çıkış Akımı - 17 amper (a)
3.3V Çıkış Akımı - 18 amper (a)
5VSB+ Çıkış Akımı - 2.5 amper (a)
12V- Çıkış Akımı - 0.5 amper (a)
Teknik özellikler
Teknik özellikler
Giriş Frekans Miktarı -
Estetik özellikler
Estetik özellikler
Soğutma Mekanizması - 120mm fan
Boyutlar ve Ölçüler - 86 * 140 * 150 milimetre (mm)
Düğmeler veya kontrol tuşları
Düğmeler veya kontrol tuşları
Güç Tuşu Desteği - Var
Yetenekler
Yetenekler
Fanless Mod Desteği - Yok
Enerji Verimliliği Modu (Eco) - Var
Eco modu özellikleri - Intel Haswell serisi işlemcilerde enerji tüketimi optimizasyonu
RGB Aydınlatma Özelliği - Yok
Ekstra Özellikler -
Sertifikalar ve standartlar
Sertifikalar ve standartlar
Sertifikalar -
ATX 12V Standardı - Evet, Sürüm 2.3
Koruma Standartları -
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
Amd Ryzen 7 1700X
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Raidmax RX-550XTB 550W güç
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
Amd Ryzen 7 1700X
0 /10
toplamdan 1 Oy
Raidmax RX-550XTB 550W güç