| Mevcutluk Durumu | Mevcut, piyasaya sürüldü |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 46 x 46 x 10.6 mm |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 35g (kayışsız) |
| Uyumlu SIM Kart Türleri | Hayır |
|---|---|
| Diğer Gövde Özellikleri | Fiber takviyeli polimer gövde / Alüminyum alaşım çerçeve / Naylon veya silikon kayış / 5 ATM'ye kadar suya dayanıklı (50 metre derinlik) |
| Ekran Teknolojisi | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 1.5 inç (~%73.4 ekran-gövde oranı) |
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Ekran koruyucu türü | Temperli cam / Parmak izi önleyici kaplama |
| Ekran Teknik Detayları | 1500 nite kadar maksimum parlaklık / Her zaman açık ekran (Always on Display) / 22mm kayış genişliği |
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 7.0 ve üzeri ile iOS sürüm 14.0 ve üzeri ile uyumlu özel ZEPP OS 3.0 |
|---|
| Uyarı Türü | Titreşim |
|---|---|
| Hoparlör Tipi | Evet |
| Pil Tipi ve Kapasitesi | 475 mAh (2 saatte tam şarj) |
|---|---|
| Pil Bekleme Süresi |
| Akıllı Sensörler | SpO2 izlemeli optik kalp atış hızı sensörü, PPG biyometrik sensör, vücut yağ ölçümü için BIA biyo-elektriksel empedans sensörü, ivmeölçer, jiroskop, jeomanyetik sensör, barometre, ortam ışığı sensörü, termometre |
|---|---|
| Mesajlaşma Yöntemi | Alınan bildirim uyarıları / Metin mesajlarını görüntüleme |
| İletişim Teknolojileri | Hücresel bağlantı yok |
|---|
| Kablosuz Ağ Türü | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | |
| GPS Desteği | Evet |
| NFC Desteği | Evet |
| USB Bağlantı Türü | Hayır, özel manyetik şarj cihazı ile şarj olur |
| Mevcut Renk Seçenekleri | Gri, Siyah |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler