| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 63.5 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 203 milimetre (mm) |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 112 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 50-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Var |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 25 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | RAM frekansı 2666 MHz / Harici güç anahtarı desteği / Düşük gürültü seviyesi 23.6 dB |
|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
|---|---|
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2.5 saat |
| Enerji Tüketimi | 36W (12V / 2.4A) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekran |
| Boyutlar ve Ölçüler | 252.5 * 280 * 518 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 11000 gram (g) |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!