| Kablo uzunluğu | 0,15 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | QD |
|---|---|
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 | 2,5 mm jak |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Açılı |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Menşe Ülke | Çin |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket genişliği | 50 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 50 mm |
| Paket yüksekliği | 100 mm |
| Paket ağırlığı | 20 g |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 85189000 |
|---|
| GTIN/EAN | 0706487015895 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler