| Sayfa tanımlama dilleri | ESC P, HP-GL/2, HP-RTL |
|---|---|
| Ses güç seviyesi (baskı) | 49 |
| Ses gücü seviyesi (bekleme) | 32 |
| Mürekkep türü | Pigment bazlı mürekkep |
|---|---|
| Baskı kartuşu sayısı | 4 |
| Pazar konumu | Ev & ofis |
| Menşe ülke | Endonezya |
| Sertifikasyon | UL (MET), FCC (Sınıf A), CSA, CE, EMC |
| Renkli | Evet |
|---|
| Maksimum çözünürlük | 2400 x 1200 DPI |
|---|
| Maksimum ISO A serisi kağıt boyutu | A1 |
|---|---|
| ISO A serisi boyutları (A0...A9) | A1, A2, A3, A4 |
| Kalınlık | 8,6 |
|---|---|
| Derinlik | 696 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
|---|---|
| Standart arabirimler | RJ-45, USB, Kablosuz LAN |
| Wi-Fi Direct | Evet |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| Ethernet LAN | Evet |
|---|---|
| Wi-Fi | Evet |
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
|---|---|
| Dahili ekran | Evet |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Ekran diyagonali | 10,9 cm (4,3 inç) |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | ENERGY STAR |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| Güç tüketimi (baskı) | 28 |
|---|---|
| Güç tüketimi (kapalı) | 0,2 |
| Güç tüketimi (bekleme) | 1,6 |
| Güç tüketimi (hazır) | 8 |
| AC giriş voltajı | 110 - 240 V |
| AC giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
|---|---|
| Desteklenen Mac işletim sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 10 - 35 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (Sıcaklık-Sıcaklık) | 20 - 40 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 20 - 80% |
| Depolama bağıl nemi (%-%) | %5 - 85 |
| Genişlik | 1268 |
|---|---|
| Yükseklik | 913 |
| Ağırlık | 46 |
| AC adaptörü dahil | Evet |
|---|
| GTIN/EAN | 010343945425 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler