| Önerilen görev döngüsü | Ayda 100 - 300 sayfa |
|---|---|
| Dubleks yazdırma modu | Manuel |
| Maksimum görev döngüsü | Ayda 500 sayfa |
| Baskı kartuşu sayısı | 2 |
| HP segmenti | Ev ofisi |
| Bellek türü | DDR3 |
| Pazar konumu | Ev & ofis |
| Menşe ülke | Tayland |
| Desteklenen diğer işletim sistemleri | ChromeOS |
| Dubleks yazdırma | Evet |
|---|---|
| Baskı renkleri | Siyah, Camgöbeği, Macenta, Sarı |
| Renkli | Evet |
| Siyah yazdırma çözünürlüğü | 1200 x 1200 DPI |
| Renkli yazdırma çözünürlüğü | 4800 x 1200 DPI |
| Baskı hızı (renkli, taslak kalitesi, A4/US Letter) | 19 |
| Baskı hızı (siyah, taslak kalitesi, A4/ABD Letter) | 20 |
| İlk sayfa çıkış süresi (siyah, normal) | 12 |
| İlk sayfa çıkış süresi (renkli, normal) | 14 |
| Kenarlıksız yazdırma | Evet |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtmeli |
| Sayfa tanımlama dilleri | PCL 3 GUI |
|---|---|
| Dahili bellek | 128 |
| Ses güç seviyesi (baskı) | 6.2 |
| Kullanıcı sayısı | 3 kullanıcı |
| Maksimum çözünürlük | 4800 x 1200 DPI |
|---|---|
| Dahili işlemci | Evet |
| İşlemci frekansı | 525 |
| Baskı hızı (siyah, normal kalite, A4/US Letter) | 10 |
|---|---|
| Baskı hızı (renkli, normal kalite, A4/ABD Letter) | 7 |
| Maksimum dahili bellek | 128 |
| Uyumlu işletim sistemleri | Windows 10, 8.1, 8, 7: 32/64-bit, 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı, CD-ROM/DVD sürücüsü veya İnternet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Internet Explorer. Windows Vista: (yalnızca 32-bit), 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı, CD-ROM/DVD sürücüsü veya İnternet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Internet Explorer 8. Windows XP SP3 veya üstü (yalnızca 32-bit): herhangi bir Intel Pentium II, Celeron veya 233 MHz uyumlu işlemci, 850 MB kullanılabilir sabit disk alanı, CD-ROM/DVD sürücüsü veya İnternet bağlantısı, USB bağlantı noktası, Internet Explorer 8. Apple OS X Yosemite (v10.10), OS X Mavericks (v10.9), OS X Mountain Lion (v10.8); 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı; İnternet gereklidir; USB. Linux: daha fazla bilgi için bkz. http://hplipopensource.com/hplip-web/index.html; Chrome OS |
| Baskı kafası sayısı | 2 |
| Üretici garantisi | Bir yıllık ticari donanım garantisi; Haftanın 7 günü, 24 saat Web desteği |
| Zarf besleyici | Hayır |
|---|---|
| Toplam giriş tepsisi sayısı | 1 |
| Toplam giriş kapasitesi | 50 |
| Toplam çıktı kapasitesi | 50 |
| Maksimum giriş tepsisi sayısı | 1 |
| Maksimum giriş kapasitesi | 50 |
| Özel ortam boyutları | 76,2 x 216 - 101 x 355,6 mm |
|---|---|
| Maksimum baskı boyutu | 209,9 x 349,6 mm |
| Maksimum ISO A serisi kağıt boyutu | A4 |
| Kağıt tepsisi medya türleri | Normal kağıt, Parlak kağıt, Fotoğraf kağıdı, Geri dönüştürülmüş kağıt, Mat kağıt, Hafif kağıt |
| ISO A serisi boyutları (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B serisi boyutları (B0...B9) | B5 |
| ISO C serisi boyutları (C0...C9) | C5, C6 |
| ISO olmayan baskı ortamı boyutları | L, 2L |
| JIS B serisi boyutları (B0...B9) | B5 |
| Zarf boyutları | B5, C5, C6, DL |
| Fotoğraf kağıdı boyutları | 10x15 cm |
| Kenarlıksız baskı ortam boyutları | 13x18 |
| Özel ortam genişliği | 76,2 - 101 mm |
| Özel ortam uzunluğu | 216 - 355,6 mm |
| Kağıt tepsisi ortam ağırlığı | 60 - 300 g/m² |
| USB bağlantı noktası | Evet |
|---|---|
| PictBridge | Hayır |
| Doğrudan baskı | Evet |
| Standart arabirimler | USB 2.0, Kablosuz LAN |
| Wi-Fi Direct | Evet |
| Mobil baskı teknolojileri | HP ePrint |
| Entegre kart okuyucu | Hayır |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
|---|
| Ethernet LAN | Hayır |
|---|---|
| Wi-Fi | Evet |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Dahili ekran | Evet |
| Renkli ekran | Hayır |
| Kontrol tipi | Düğmeler |
| Ekran diyagonali | 5,08 cm (2") |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Uyumluluk sertifikaları | CECP |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL'si | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Kutu içeriği | HP OfficeJet 200 Mobil Yazıcı; HP 62 Kurulum Siyah Mürekkep Kartuşu (~200 sayfa); HP 62 Kurulum Üç Renkli Mürekkep Kartuşu (~120 sayfa); Yasal düzenleme broşürü; Kurulum posteri; Güç kablosu; Şarj edilebilir pil; Mürekkep hacmi ve sayfa verimi bilgileri için http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies adresini ziyaret edin |
| Güç tüketimi (baskı) | 15 |
|---|---|
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.17 |
| Güç tüketimi (bekleme) | 3.9 |
| AC giriş voltajı | 200 - 240 V |
| AC giriş frekansı | 50/60 Hz |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894402004 |
|---|---|
| HP Otomatik Açma/Otomatik Kapatma | Evet |
| Önerilen sistem gereksinimleri | Windows 10, 8.1, 8, 7, Windows Vista: (yalnızca 32-bit), Windows XP SP3; AppleOS X Yosemite (v10.10), OS X Mavericks (v10.9), OS X Mountain Lion (v10.8); Linux |
|---|---|
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Windows XP Professional, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 7, Windows 8 Pro, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 8.1 x64, Windows 8.1, Windows 10 x64, Windows 10 |
| Desteklenen Mac işletim sistemleri | Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Önerilen nem çalışma aralığı | 15 - 90% |
|---|---|
| Önerilen çalışma sıcaklığı aralığı (T-T) | 15 - 30 °C |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 5 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı (Sıcaklık-Sıcaklık) | -40 - 60 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 15 - 95% |
| Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) | 30 |
|---|---|
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1219 x 1016 x 2430 mm |
| Palet katmanı başına ana (dış) kutular | 20 adet |
| Harmonize Sistem (HS) kodu | 8443321040 |
| Palet brüt ağırlığı | 741 |
| Palet başına katman sayısı | 10 adet |
| Palet başına ürün adedi | 200 adet |
| UNSPSC kodu | 43212104 |
| Karbon emisyonları, üretim (kg CO2e) | 27 |
|---|---|
| Karbon emisyonları, lojistik (kg CO2e) | 1 |
| Karbon emisyonları, kullanım ömrü sonu (kg CO2e) | 1 |
| Toplam karbon emisyonları, kullanım olmaksızın (kg CO2e) | 2 |
| Genişlik | 364 |
|---|---|
| Yükseklik | 69 |
| Ağırlık | 2.1 |
| Derinlik | 186 |
|---|
| Birlikte gelen kartuş(lar) | Evet |
|---|---|
| Birlikte gelen kablolar | AC |
| Pakete dahil yazılım | HP Dropbox, HP Google Drive, Microsoft DotNet |
| Birlikte gelen kartuş kapasitesi (siyah) | 200 |
|---|---|
| Birlikte gelen kartuş kapasitesi (CMY) | 120 |
| Paket genişliği | 495 |
| Paket derinliği | 119 |
| Paket yüksekliği | 243 |
| Paket ağırlığı | 3.6 |
| GTIN/EAN | 0889894402059 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler