| Ürün tipi | Yazıcı Fuser Kiti |
|---|---|
| Menşe ülke | Japonya |
| Uyumluluk | HP Color LaserJet Enterprise M751n T3U43A, T3U44A |
| HP segmenti | Giriş |
| Baskı renkleri | Camgöbeği, Macenta, Sarı |
|---|---|
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 10 - 32,5 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 40 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | %10 - %90 |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | 10 - 80% |
| Genişlik | 480 |
|---|---|
| Yükseklik | 75 |
| Ağırlık | 1.94 |
| Derinlik | 165 |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 2.5 |
|---|---|
| Paket genişliği | 543 |
| Paket uzunluğu | 69.3 |
| Paket derinliği | 246 |
| Paket yüksekliği | 174 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545841764 |
|---|
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı (imparatorluk) | 2,49 kg (5,5 lbs) |
|---|
| Palet başına ürün sayısı | 56 adet |
|---|---|
| Palet başına katman sayısı | 7 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kutu sayısı | 8 adet |
| Harmonize Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Ana (dış) kutu başına ürün sayısı | 1 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1100 x 1000 x 2445 mm |
| UNSPSC kodu | 44103004 |
| GTIN/EAN | 192545841764 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler