| Ürün tipi | Atık Haznesi |
|---|---|
| Menşe ülke | Singapur |
| OEM Kodu | F9J47A |
| Marka uyumluluğu | HP |
| Uyumluluk | CZ309A CZ310A CZ311A CZ312A CZ313A M0V01A M0V02A |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtmeli |
|---|
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 5 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 20 - 80% |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | 20 - 80% |
| Genişlik | 274 |
|---|---|
| Yükseklik | 210 |
| Ağırlık | 1.33 |
| Derinlik | 228 |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 1.72 |
|---|---|
| Paket genişliği | 274 |
| Paket derinliği | 228 |
| Paket yüksekliği | 210 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182553190 |
|---|
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı (imparatorluk) | 8,07 kg (17,8 lbs) |
|---|
| Palet başına ana (dış) kutu sayısı | 24 adet |
|---|---|
| Palet başına ürün sayısı | 96 adet |
| Palet başına katman sayısı | 3 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kutu sayısı | 8 adet |
| Ana (dış) kutu genişliği | 490 |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 288 |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 459 |
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı | 8.08 |
| Harmonize Sistem (HS) kodu | 84439990 |
| Palet brüt ağırlığı | 190 |
| Ana (dış) kutu başına ürün sayısı | 4 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1220 x 1549 mm |
| Palet boyutları (G x D x Y) (imparatorluk) | 1016 x 1219,2 x 1549,4 mm (40 x 48 x 61") |
| Palet ağırlığı (imparatorluk) | 190,1 kg (419 lbs) |
| UNSPSC kodu | 44103125 |
| GTIN/EAN | 0888182553190 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler