| Ürün türü | Bakım kiti |
|---|---|
| Sayfa verimi | 130000 sayfa |
| Menşe ülke | Çin |
| Marka uyumluluğu | HP |
| Uyumluluk | HP 225A toner kartuşu şunlarla çalışır: |
| Baskı renkleri | Siyah |
|---|---|
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 15 - 32 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 40 °C |
| Çalışma bağıl nem oranı (H-H) | 10 - 80% |
| Depolama bağıl nem oranı (H-H) | 10 - 90% |
| Genişlik | 556 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 130 mm |
| Ağırlık | 520 g |
| Derinlik | 149 mm |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 810 g |
|---|---|
| Paket genişliği | 556 mm |
| Paket derinliği | 149 mm |
| Paket yüksekliği | 130 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415841773 |
|---|
| Palet katmanı başına ana (dış) kutu (AB) | 10 adet |
|---|---|
| Palet başına ürün | 140 adet |
| Palet başına ürün (AB) | 140 adet |
| Palet brüt ağırlığı | 123 kg |
| UNSPSC kodu | 44103120 |
| Palet boyutu (AB) | 1118 x 751 x 1820 mm |
| Palet ağırlığı (AB) | 123 kg |
| GTIN/EAN | 198415841773 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler