| Ürün türü | Bakım kiti |
|---|---|
| Menşe ülke | Singapur |
| OEM Kodu | F9J48A |
| Marka uyumluluğu | HP |
| Uyumluluk | CZ309A CZ310A CZ311A CZ312A CZ313A M0V01A M0V02A |
| Baskı teknolojisi | Termal mürekkep püskürtmeli |
|---|
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 5 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
| Çalışma bağıl nem oranı (H-H) | 20 - 80% |
| Depolama bağıl nem oranı (H-H) | 20 - 80% |
| Genişlik | 287 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 133 mm |
| Ağırlık | 310 g |
| Derinlik | 110 mm |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 690 g |
|---|---|
| Paket genişliği | 287 mm |
| Paket derinliği | 110 mm |
| Paket yüksekliği | 133 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182553206 |
|---|
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı (imparatorluk) | 9,14 kg (20,1 lbs) |
|---|
| Palet başına ana (dış) kutu | 12 adet |
|---|---|
| Palet başına ürün | 144 adet |
| Palet başına katman sayısı | 3 adet |
| Palet katmanı başına ana (dış) kutu sayısı | 4 adet |
| Ana (dış) kutu genişliği | 583 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 341 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 278 mm |
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı | 9,14 kg |
| Palet brüt ağırlığı | 119,8 kg |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 12 adet |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1200 x 800 x 1016 mm |
| Palet boyutları (G x D x Y) (imparatorluk) | 1193,8 x 800,1 x 1016 mm (47 x 31,5 x 40") |
| Palet ağırlığı (imparatorluk) | 120,2 kg (265 lbs) |
| UNSPSC kodu | 44103125 |
| GTIN/EAN | 888182553206 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler